Είναι 15 και όλες υπέροχες! Οι φιναλίστ του 37ου Παγκρήτιου Διαγωνισμού Ομορφιάς παρουσιάζονται και μάλιστα για πρώτη φορά, δίνεται η δυνατότητα στο κοινό να αναλάβει ενεργό ρόλο στο αποτέλεσμα!
Μπορείτε από σήμερα να ψηφίσετε την αγαπημένη σας φιναλίστ για τους τίτλους Miss Κρήτη και Miss Κρήτη Young, ενώ η διαδικασία της ψηφοφορίας ολοκληρώνεται τη βραδιά του μεγάλου τελικού, λίγο πριν την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων, με το συνολικό αποτέλεσμα των ψήφων να προσμετράται στην συνολική βαθμολογία της κρητικής επιτροπής.