Μετά το αγώνισμα με τους Τούρκους, οι Μαχητές έχουν γυρίσει στην παραλία τους και απολαμβάνουν το σάντουιτς που κερδίσανε ως μια... αμοιβή επειδή το σκορ πήγε στο 10-9 και ο αγώνας ήταν... ντέρμπι.
Όλοι μαζί κάθονται γύρω από την φωτιά και απολαμβάνουν το φαγητό τους. Κάποια στιγμή η κάμερα πιάνει την Φελίσια Λαπάτη και τον Πάνο Θεοδώρου να έχουν έρθει κοντά. Πολύ.... κοντά. Το πλάνο αυτό όπως καταλαβαίνετε προκάλεσε χαμό στα social media.