Μετά την "παρέλαση" των τραπεζιτών και των εμπόρων διαμαντιών που, στην Ελούντα, γεύτηκαν αντικριστό από ... ανωγειανά χέρια, σειρά έχει η εγχώρια showbusiness! Ο Χρήστος Φερεντίνος βρίσκεται στο Royal Marmin Bay Boutique & Art Hotel και χθες ήταν μεταξύ των προσκεκλημένων του Αθηναγόρα Ανδριαδάκη, που έστησε δείπνο ... μπροστά στη θάλασσα.
Όλα αυτά μετά τον εσπερινό στην πρώτη εκκλησία που χτίστηκε για τον Άγιο Παΐσιο, από την οικογένεια των Μηνά και Αθηναγόρα Ανδριαδάκη.