Η Στέλλα Μιζεράκη μίλησε στο Πρωινό για το ρόλο της στην ταινία «Ρόδα, τσάντα και κοπάνα» καθώς και για τις βλέψεις της στην τηλεπαρουσίαση. Συγκεκριμένα δήλωσε: «θα ήθελα να κάνω δική μου εκπομπή στην τηλεόραση, ακόμα και δελτίο ειδήσεων».
Η Στέλλα Μιζεράκη μίλησε στο Πρωινό για το ρόλο της στην ταινία «Ρόδα, τσάντα και κοπάνα» καθώς και για τις βλέψεις της στην τηλεπαρουσίαση. Συγκεκριμένα δήλωσε: «θα ήθελα να κάνω δική μου εκπομπή στην τηλεόραση, ακόμα και δελτίο ειδήσεων».