Αυτό το καλοκαίρι με βάση το θέατρο Χυτήριο στο Γκάζι (κάθε Τετάρτη και Πέμπτη) αλλά και σε άλλα θέατρα ανά την Ελλάδα, η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου ερμηνεύει τον μονόλογο «Το υπέροχό μου διαζύγιο», μια γλυκόπικρη κωμωδία της Τζεραλντίν Άρον.
Αυτό το καλοκαίρι με βάση το θέατρο Χυτήριο στο Γκάζι (κάθε Τετάρτη και Πέμπτη) αλλά και σε άλλα θέατρα ανά την Ελλάδα, η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου ερμηνεύει τον μονόλογο «Το υπέροχό μου διαζύγιο», μια γλυκόπικρη κωμωδία της Τζεραλντίν Άρον.