Ανακοίνωση του τμήματος Ανατολικής Κρήτης του Οικονομικού Επιμελητήριου
Η Διοίκηση του Περιφερειακού Τμήματος Ανατολικής Κρήτης του Οικονομικού Επιμελητηρίου Ελλάδας, εκφράζει τα θερμά της συλλυπητήρια για την απώλεια του συναδέλφου Μανόλη Βέργη.
Ο Μανόλης διετέλεσε μέλος της αντιπροσωπείας και Πρόεδρος του Περιφερειακού Τμήματος, πνευματικός άνθρωπος, με ήθος που άφησε πίσω του σημαντικό έργο.
Αντί στεφάνου η Διοίκηση του Τμήματος θα καταθέσει, στη μνήμη του, το ποσό των 100,00 Ευρώ στον Παγκρήτιο Σύλλογο Γονέων & Φίλων Παιδιών με Νεοπλασία «Ηλιαχτίδα».