Πραγματοποιείται την 9η Ιουνίου 2016, ημέρα Πέμπτη και ώρα 13.30 συνεδρίαση, στην μικρή αίθουσα συνεδριάσεων του Δήμου Ιεράπετρας, δίπλα στην αίθουσα θεάτρου ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ, στον 1ο όροφο στην οδό Δημοκρατίας 31, για να συζητήσουμε το παρακάτω θέμα:
Θέμα : Προετοιμασία ενεργειών και προτάσεων, με αφορμή την επίσκεψη του Υπουργού Υγείας στην πόλη μας, για τα θέματα του Νοσοκομείου μας . Εισηγητής κ. Πετράς Αντώνιος.