Συνεδρίαση στις 11/07/2017 ημέρα Τρίτη και ώρα 14:30, που θα πραγματοποιηθεί στη μικρή αίθουσα συνεδριάσεων δίπλα στην αίθουσα θεάτρου «Μελίνα Μερκούρη» στον 1ο όροφο (Δημοκρατίας 31) με θέματα:
Έκφραση γνώμης επί της Μελέτης της Τ.Υ. Δήμου Ιεράπετρας με τίτλο «Διαμόρφωση οδού Ουρανίας Παπαϊωάννου.
Γνωμοδότηση για την αξιοποίηση μέρους του δημοτικού χώρου των πρώην σφαγείων Ιεράπετρας, για τη δημιουργία χώρου πραγματοποίησης εθελοντικών στειρώσεων σε αδέσποτα ζώα συντροφιάς
Πρόταση για απαγόρευση στάθμευσης οχημάτων στην πλατεία του οικισμού της Βαϊνιάς.