Την ερχόμενη Παρασκευή 19/1/2018 στις 19:00 το απόγευμα, θα πραγματοποιηθεί στη μικρή αίθουσα συνεδριάσεων δίπλα στην αίθουσα θεάτρου «Μελίνα Μερκούρη» στην Ιεράπετρα, στον 1ο όροφο (Δημοκρατίας 31) με θέματα:
- Έκφραση γνώμης επί της υπ αριθμ 1/2017 Πρότασης της Επιτροπής Ονοματοθεσίας Οδών.
- Έκφραση γνώμης επί της αιτήσεως του κ. Δημητρίου Δακανάλη για παραχώρηση χρήσης του δημοτικού ακινήτου απέναντι από το Παραλιακό Σχολικό Συγκρότημα (πρώην εργοστασίου ΜΙΝΩΣ)