Το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων, Κηδεμόνων & Φίλων Ατόμων με Νοητική Υστέρηση «Η ΡΟΔΑΥΓΗ» εύχεται θερμά συλλυπητήρια στις οικογένειες Ελένης Μπενετάκη, Αικατερίνης & Στυλιανού Ορφανάκη και Γεωργίου – Αικατερίνης Δασκαλάκη της εκλιπούσης και αγαπημένης μητέρας τους Μαρίας Δασκαλάκη, χήρα Ευαγγέλου.
Ο Σύλλογος ευχαριστεί τους παρακάτω για τις ευγενείς δωρεές:
• Σαγκαλίδη Παναγιώτη. Ποσό: 50 ευρώ.
• Καλαθάκη Ιωάννη. Ποσό: 50 ευρώ.
• Ορφανάκη Στυλιανός & Αικατερίνη. Ποσό: 100 ευρώ.