Η Λαϊκή αντίσταση-Αριστερή Αντιϊμπεριαλιστική Συνεργασία (Λ.Α.Α.Σ)Διοργανώνει ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ την ΠΕΜΠΤΗ(6/4και ώρα 7μμ) στην πλατεία της Αγοράς ενάντια στην αντιλαϊκή πολιτική της συγκυβέρνησης ΣΥΡΙΖΑ-ΑΝΕΛ-ΕΕ-Δ.Ν.Τ.-Ν.Α.Τ.Ο
Μόνο η ανυποχώρητη Λαϊκή πάλη και αντίσταση μπορεί να αποκρούσει τα βάρβαρα μνημόνια που αφαιμάσσουν το λαό και αλυσσοδένουν τη χώρα με τα δεσμά της ιμπεριαλιστικής εξάρτησης.