Πραγματοποιήθηκε η επίσκεψη της Ηράκλειας Πρωτοβουλίας στον Οργανισμό Λιμένος Ηρακλείου την Τρίτη 7 / 2 / 2017 . Συνάντηση πραγματοποιήθηκε με τον Πρόεδρο, Διευθύνοντα Σύμβουλο , κ . Απόλλωνα Φιλιππή και την κ. Αγγέλα Σμυρνάκη , αρχιτέκτονα και αντιπρόεδρο .
"Είχαμε πλήρη ενημέρωση και τα ερωτήματα μας απαντήθηκαν. Στη συνέχεια θα υπάρχει συνεργασία , αλλά και στήριξη από την Ηράκλεια Πρωτοβουλία για την επίτευξη των στόχων τους" - αναφέρει στην ανακοίνωσή της η Ηράκλεια Πρωτοβουλία.