Τα συνεχιζόμενα προβλήματα στη λειτουργία και στελέχωση του Νοσοκομείου Ιεράπετρας, θα απασχολήσουν την τακτική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας, τη Δευτέρα 23 Ιανουαρίου 2017, στις 18.00 μ.μ., στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου.
Τα συνεχιζόμενα προβλήματα στη λειτουργία και στελέχωση του Νοσοκομείου Ιεράπετρας, θα απασχολήσουν την τακτική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας, τη Δευτέρα 23 Ιανουαρίου 2017, στις 18.00 μ.μ., στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου.