Αύριο Σάββατο, θα γίνουν εκλογές για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου και Εξελεγκτικής Επιτροπής του Σωματείου Ορειβατικός Σύλλογος Αγίου Νικολάου, από τις 17:30 μέχρι τις 19:30, στην αίθουσα του Εργατοϋπαλληλικού Κέντρου Λασιθίου.
Αύριο Σάββατο, θα γίνουν εκλογές για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου και Εξελεγκτικής Επιτροπής του Σωματείου Ορειβατικός Σύλλογος Αγίου Νικολάου, από τις 17:30 μέχρι τις 19:30, στην αίθουσα του Εργατοϋπαλληλικού Κέντρου Λασιθίου.