Η Οργανωτική Επιτροπή του Μαραθωνίου Κρήτης που προγραμματίζεται για τις 9 Απριλίου 2017 ανακοίνωσε την ένταξη του Μαραθωνίου Κρήτης στις δράσεις του ΕΟΤ για το 2017 και συγκεκριμένα στις «Τρέχουσες Εκδηλώσεις» του www.visitgreece.gr .
Αναλυτικά, ο 2ος Μαραθώνιος της Κρήτης φιλοξενείται στην σελίδα του ΕΟΤ στην ενότητα «Τρέχουσες Εκδηλώσεις» του www.visitgreece.gr στα Ελληνικά και στα Αγγλικά με τα παρακάτω links:
http://www.visitgreece.gr/el/e...
http://www.visitgreece.gr/en/e...
Η Οργανωτική επιτροπή ευχαριστεί τον ΕΟΤ για την υποστήριξή του στην μεγάλη αθλητική και τουριστική προσπάθεια της Κρήτης.