Στη Μονάδα Εντατικής Θεραπείας του Γενικού Νοσοκομείου Χανίων βρίσκεται από προχθες ο 38χρονος τραυματίας που χτύπησε σε τροχαίο προχθες το μεσημέρι, όταν ανετράπη η μηχανή που οδηγούσε στην Πόμπια.
Το άτυχο παλικάρι μεταφέρθηκε με το ΕΚΑΒ Μοιρών στο Ηράκλειο, αμέσως μετά το τροχαίο, αλλά δεν υπήρχε κρεβάτι στις ΜΕΘ ούτε του Βενιζελείου, ούτε του ΠΑΓΝΗ.
Έτσι αποφασίστηκε η μεταφορά του στα Χανιά, όπου υπήρχε κρεβάτι στην εκεί ΜΕΘ.
Στο πλευρό του βρίσκεται η μητέρα του και οι συγγενείς τους…