Το κάλεσμα του Σπ.Δανέλλη στις κάλπες
Αγαπητή/έ φίλη/ε,
η παρουσία σου την περασμένη Κυριακή στις κάλπες για την ανάδειξη του επικεφαλής του Νέου Φορέα συνέβαλε στην επίτευξη του στόχου συμμετοχής που είχαμε θέσει.
Η ολοκλήρωση του πρώτου βήματος αυτού του εγχειρήματος την Κυριακή, θα μας οδηγήσει στα επόμενα δυσκολότερα και ουσιαστικότερα βήματα της οικοδόμησης του Νέου μας Φορέα.
Η συμμετοχή σου στις εκλογές και αυτή την Κυριακή 19/11 είναι αναγκαία για την ομαλή εξέλιξη της ωραίας περιπέτειας που ξεκινήσαμε μαζί.
Φιλικά,
Σπύρος Δανέλλης