Αβάσταχτος είναι ο πόνος για την οικογένεια του 47χρονου Στέλιου Σταυρουλάκη που "έσβησε" τα ξημερώματα της δεύτερης μέρας των Χριστουγέννων στην άσφαλτο έχοντας τραυματιστεί θανάσιμα από το ΙΧ που οδηγούσε 27χρονος ναυτικός.
Η μοίρα επιφύλαξε άλλη μια τραγωδία για την οικογένεια αφού ο 47χρονος ξυλουργός άφησε πίσω του τέσσερα παιδιά που λίγα χρόνια πριν είχαν χάσει και την μητέρα τους που πάλεψε αλλά δεν κατάφερε έχοντας χτυπηθεί από την επάρατη νόσο.
Η κηδεία του θα τελεστεί στις 11 το πρωί στον Ιερό Ναό του Άγιου Νεκτάριου στις Μοίρες.