Και μπορεί για τους δικούς του ανθρώπους ο χρόνος να σταμάτησε εκείνο το απόγευμα όταν το κορμί του Μανόλη χτύπησε στο Φοίνικα της παραλιακής, ωστόσο η θύμησή του είναι στο μυαλό και τη σκέψη όλων.
Την Κυριακή το πρωί στο Μητροπολιτικό Ναό του Αγίου Ανδρέα στο Αρκαλοχώρι θα πραγματοποιηθεί το 40ημερο μνημόσυνο και όλοι όσοι γνώρισαν τον Μανόλη, αλλά και την οικογένεια του θα δώσουν το παρών και θα τιμήσουν τη μνήμη του.
Δείτε επίσης:
Ο Μανώλης και ο φονικός φοίνικας
Σπαραγμός για τον αδικοχαμένο Μανώλη - Την Πέμπτη το τελευταίο αντίο
Θρήνος για τον 31χρονο Μανώλη που «έσβησε» στην άσφαλτο
Διαβάστε περισσότερες ειδήσεις από την Κρήτη και το Ηράκλειο