Ο Φυσιολατρικός Σύλλογος Ηρακλείου προγραμματίζει 5ήμερη εκδρομή την Πρωτομαγιά, στην Δημητσάνα,στον Ποταμό Λούσιο,στην Μ.Φιλοσόφου,στην Αρχαία Γόρτυνα ,στην Βυτίνα,στο βουνό Μαίναλο,στην αρχαία Μαντινεία και σε άλλα ενδιαφέροντα σημεία που θα συμπεριληφθούν στο πρόγραμμα που θα ανακοινωθεί .
Θα υπάρχει και πεζοπορία και κοινωνικός τουρισμός.
Παρακαλούμε τα μέλη και φίλους που ενδιαφέρονται, να δηλώσουν συμμετοχή μέχρι στις 26-3-2018 ημέρα Δευτέρα.Περισσότερες πληροφορίες στον αρχηγό.
Αρχηγός: Ζαχαράκης Γιώργος 6977594308