Το Επιμελητήριο Ηρακλείου σας προσκαλεί στην εκδήλωση «Πώς οικοδομούμε ένα ποιοτικό, τοπικό, τουριστικό σύστημα» με ομιλητή τον Μιχάλη Χαραλαμπίδη , την Τεταρτη 16/11 στις 19.00 μ.μ..
Αίθουσα ΚΑΣΤΕΛΛΑΚΗ Επιμελητηρίου Ηρακλείου
ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ
Το Επιμελητήριο Ηρακλείου σας προσκαλεί στην εκδήλωση «Πώς οικοδομούμε ένα ποιοτικό, τοπικό, τουριστικό σύστημα» με ομιλητή τον Μιχάλη Χαραλαμπίδη , την Τεταρτη 16/11 στις 19.00 μ.μ..
Αίθουσα ΚΑΣΤΕΛΛΑΚΗ Επιμελητηρίου Ηρακλείου
ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ