Κατέπλευσε στο λιμάνι της Σούδας στις 8 το πρωί της Κυριακής, το πολυτελές κρουαζιερόπλοιο THOMSON DREAM, προερχόμενο από την Κέρκυρα.
Το πολυτελές κρουαζιερόπλοιο της εταιρείας THOMSON CRUISES, προερχόμενο από την Κέρκυρα, θα παραμείνει στο λιμάνι μέχρι το απόγευμα, ενώ μεταφέρει στην πόλη μας 1.541 άτομα επιβάτες και 632 άτομα προσωπικό και καταπλέει για δεύτερη φορά φέτος, στο λιμάνι της Σούδας.
zarpanews.gr