Εκδήλωση-Βιβλιοπαρουσίαση της ΤΕ Ηρακλείου της έκδοσης της Σύγχρονης Εποχής «Το Γυναικείο Ζήτημα από την πρωτόγονη κοινωνία στην σύγχρονη εποχή» της Α.Μ Κολοντάι
Η ΤΕ Ηρακλείου θα πραγματοποιήσει την Παρασκευή 30/3, 7μμ, στην αίθουσα «Τεχνόπολις» (Αμμουδάρα) εκδήλωση-βιβλιοπαρουσίαση της έκδοσης της Σύγχρονης Εποχής «Το Γυναικείο Ζήτημα από την πρωτόγονη κοινωνία στην σύγχρονη εποχή» της Α.Μ Κολοντάι με ομιλήτρια την Μπακέλα Κατερίνα, μέλος της ΕΠ Κρήτης του ΚΚΕ.
Η βιβλιοπαρουσίαση πραγματοποιείται στο πλαίσιο των εκδηλώσεων για το 2018 προς τιμή των 100χρόνων του ΚΚΕ.