Η ΔΝΣΗ ΔΑΣΩΝ ΧΑΝΙΩΝ σε συνεργασία με τον Δήμο Γαύδου ανακοινώνει ότι στις 18-01-2018 ημέρα Πέμπτη και ώρα 10.00 π.μ στην αίθουσα των πολιτιστικών εκδηλώσεων του Δήμου Καντάνου – Σελίνου στη Παλαιόχωρα θα κάνει παρουσίαση - ενημέρωση του αναρτημένου Δασικού Χάρτη των προ Καποδιστριακών ΟΤΑ Κουνουπιδιανών, Μουρνιών, Νέας Κυδωνίας, Νεροκούρου, Περιβολίων, Σούδας, Χανίων και Γαύδου της Π.Ε. Χανίων.
Η Ενημέρωση θα αφορά διευκρινήσεις σχετικά με τον εμφανιζόμενο δασικό χάρτη του Δήμου Γαύδου, καθώς και θέματα τεχνικά - διαδικαστικά
για την υποβολή αντιρρήσεων (ατελώς - με καταβολή τέλους),
διόρθωση σφαλμάτων – παραλείψεις διοικητικών πράξεων κ.λ.π
λειτουργία των ΣΥΑΔΧ (σημεία υποστήριξης ανάρτησης δασικού χάρτη).