Μετά την αναβολή της Γενικής Συνέλευσης, στις 16 Νοεμβρίου, τα μέλη του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων των Μαθητών του 3ου Λυκείου Δ. Ρεθύμνης, πραγματοποιούν τη νέα Γενική τους Συνέλευση τηνΤετάρτη, 23/11/2016, στις 18:00 στο χώρο του Λυκείου.
"Η συμμετοχή όλων μας είναι πολύ περισσότερο από απαραίτητη, όχι μόνο για τη συνέχιση του έργου του Συλλόγου, αλλά και για την προσπάθεια που καταβάλλουμε όλοι για ένα καλύτερο σχολικό-μορφωτικό μέλλον για τα παιδιά μας", αναφέρεται σε σχετική ανακοίνωση.