Μπορεί τα ελαιόδεντρα, φέτος, να μην απέδωσαν τα προσδοκώμενα λόγω του καιρού, αλλά οι καιρικές συνθήκες σε μια, τουλάχιστον, περίπτωση "φιλοτέχνησαν" ένα ... πραγματικό έργο τέχνης: μια ελιά με ... βεντέμα χιονιού!
Μπορεί τα ελαιόδεντρα, φέτος, να μην απέδωσαν τα προσδοκώμενα λόγω του καιρού, αλλά οι καιρικές συνθήκες σε μια, τουλάχιστον, περίπτωση "φιλοτέχνησαν" ένα ... πραγματικό έργο τέχνης: μια ελιά με ... βεντέμα χιονιού!