Ανακοίνωση από το δήμο Ηρακλείου
Θα θέλαμε να ενημερώσουμε τους ενδιαφερόμενους γονείς ότι η τελική ημερομηνία ταχυδρομικής αποστολής των δικαιολογητικών (επιτυχόντων και ισοβαθμούντων) για την εγγραφή των βρεφών/νηπίων στα ΚΕΠΑ, θα είναι 10/8/2016.
Ανακοίνωση από το δήμο Ηρακλείου
Θα θέλαμε να ενημερώσουμε τους ενδιαφερόμενους γονείς ότι η τελική ημερομηνία ταχυδρομικής αποστολής των δικαιολογητικών (επιτυχόντων και ισοβαθμούντων) για την εγγραφή των βρεφών/νηπίων στα ΚΕΠΑ, θα είναι 10/8/2016.