Θεία λειτουργία εψάλη το πρωί στον Άγιο Μύρωνα για τον εορτασμό της επετείου ανακομιδής των Ιερών Λειψάνων του Αγίου Μύρωνος η οποία πραγματοποιήθηκε το 2014.
Μετά το τέλος της Θείας Λειτουργίας ακολούθησε κέρασμα από την ενορία Αγίου Μύρωνος.
Θεία λειτουργία εψάλη το πρωί στον Άγιο Μύρωνα για τον εορτασμό της επετείου ανακομιδής των Ιερών Λειψάνων του Αγίου Μύρωνος η οποία πραγματοποιήθηκε το 2014.
Μετά το τέλος της Θείας Λειτουργίας ακολούθησε κέρασμα από την ενορία Αγίου Μύρωνος.