Απίστευτα περιστατικά κατά τη διάρκεια της νύχτας στο Νοσοκομείο Χανίων, καθώς άγνωστα άτομα φαίνεται να περιτριγυρίζουν στους θαλάμους και να κλέβουν τους ασθενείς.
Το βράδυ της Παρασκευής, το θράσος του/των αγνώστου/ων δράστη/ών ξεπέρασε κάθε προηγούμενο, καθώς μπήκαν σε ένα δωμάτιο κλινικής του νοσοκομείου κα πήραν από την τσάντα μίας ηλικιωμένης το ποσό των 250 ευρώ.
Η άτυχη γυναίκα ανακάλυψε το πρωί τι συνέβαινε όταν έλεγξε την τσάντα της.
Αμέσως ειδοποιήθηκε η ασφάλεια του νοσοκομείου, προκειμένου να διερευνήσει τι ακριβώς συνέβη.
Δεν είναι πάντως η πρώτη φορά που έχει συμβεί κάτι ανάλογο, αφού κατά το παρελθόν έχουν εντοπιστεί άτομα να περιφέρονται στις κλινικές, ειδικά τη νύχτα.