Την ερχόμενη Δευτέρα, 28/11/2016 στην πλατεία Ελευθερίας, στις 11.30 το πρωί , το Καλλιτεχνικό Σχολείο σε συνεργασία με το Μουσικό Σχολείο Ηρακλείου θα πραγματοποιήσουν μια διαμαρτυρία λίγο διαφορετική, δίνοντάς πινελιές από αυτό που αγαπούν!
Την ερχόμενη Δευτέρα, 28/11/2016 στην πλατεία Ελευθερίας, στις 11.30 το πρωί , το Καλλιτεχνικό Σχολείο σε συνεργασία με το Μουσικό Σχολείο Ηρακλείου θα πραγματοποιήσουν μια διαμαρτυρία λίγο διαφορετική, δίνοντάς πινελιές από αυτό που αγαπούν!