Τη μάχη της ζωής της δίνει η 8χρονη Ευαγγελία - Στυλιανή Καστρινάκη από τα Χανιά, που, εδώ και 1,5 χρόνο, έχει διαγνωστεί με επιθηλιακό όγκο Wilms. Μέσω του "Φάρου Ζωής" απευθύνεται έκκληση για βοήθεια προς το 8χρονο κοριτσάκι που νοσηλεύεται στο ΠΑΓΝΗ. Ο στόχος είναι να συγκεντρωθεί το απαιτούμενο ποσό ώστε το παιδί να μεταβεί στην Αγγλία, στο νοσοκομείο Harley Street Clinic.
Στοιχεία επικοινωνίας για όσους επιθυμούν να βοηθήσουν:
Καστρινακης Αλέκος, [email protected] , τηλ 6999685448
ΙΒΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΣ ΛΕΒΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ(Μητέρα της μικρής)
GR08 0171 6350 0066 3510 6838 558 /
BIC : PIRBGRAA
Ο «Φάρος Ζωής» εξέτασε τα έγγραφα που έστειλαν οι γονείς και προχώρησε στην παραπάνω ανακοίνωση-έκκληση βοήθειας.