Συνελήφθη, χθες το απόγευμα στο Ρέθυμνο, από αστυνομικούς του Τμήματος Αστυνομικών Επιχειρήσεων Μυλοποτάμου, 29χρονος, για παραβάσεις της Νομοθεσίας περί ναρκωτικών ουσιών.
Ειδικότερα, χθες το απόγευμα αστυνομικοί πραγματοποίησαν έλεγχο στον 29χρονο, κατά τη διάρκεια του οποίου βρέθηκαν και κατασχέθηκαν 64,7 γραμμάρια κάνναβης.
Η προανάκριση διενεργείται από το Τμήμα Δίωξης Ναρκωτικών Ρεθύμνου, ενώ ο συλληφθείς οδηγήθηκε στον κ. Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Ρεθύμνου.