Ο Σύλλογος Γυναικών Δ.Μαλεβιζίου “Mαλβαζία»με την στήριξη του Δ.Μαλεβιζίου και της «ομάδας κουκλοβατώ»και σε συνεργασία με τα Νηπ/γεία και τον Σύλλογο γονέων & κηδεμόνων των Νηπ/γείων Αγ.Μαρίνας, σας προσκαλούν σε μια εκδήλωση αφιερωμένη στην γιορτή της μητέρας, την Κυριακή 14 Μαϊου 2017 και ώρα 11:00π.μ στον κινηματογράφο Τεχνόπολις.
Πρόγραμμα εκδήλωσης:
11:00π.μ:Τραγουδάκια από τα νήπια
11:30π.μ:«Αχ ρε μάνα» από την ομάδα κουκλοβατώ
12:30μ.μ:Zumba από τα παιδιά του Συλλόγου Μαλβαζία
12:45μ.μ:Παλιά ξεχασμένα παιχνίδια από τα μέλη του Συλλόγου Γονέων των Νηπ/γείων Αγ.Μαρίνας
13:00μ.μ:Απονομή επαίνων των δράσεων του Συλλόγου Μαλβαζία
13:15μ.μ:Ταινία –προσφορά κινηματογράφου Τεχνόπολις
Θα μοιραστούν δωράκια στις μανούλες και θα λειτουργεί παράλληλα έκθεση από τις δράσεις του Συλλόγου Μαλβαζία. Η είσοδος είναι δωρεάν και αντί εισιτηρίου θα μαζεύονται τρόφιμα και είδη πρώτης ανάγκης (γάλα,όσπρια,χαρτί υγείας,σαμπουάν… )για μια οικογένεια με πολύ μεγάλη ανάγκη