Μετά μουσικής, με πολλά παιγνίδια, γλυκά αλλά ακόμα και …πρωινό καφέ για τους μεγαλύτερους έρχεται ο Άγιος Βασίλης και φέτος για τα παιδιά των δημοσιογράφων στο Ηράκλειο…
Το ραντεβού έχει καθοριστεί για αύριο Σάββατο 17 Δεκεμβρίου, στις11:00 το πρωί, στη μεγάλη αίθουσα του Πολιτιστικού Συνεδριακού Κέντρου Ηρακλείου (Λεωφόρος Πλαστήρα – έναντι Πύλης Μακάσι).
"Σας περιμένουμε με γιορτινή διάθεση, παρέα με το …πνεύμα των Χριστουγέννων…"