Ανακοίνωση
Στο πλαίσιο της απόφασης του Δ.Σ της Δ.Ο.Ε. ο Σύλλογός μας σας καλεί σε Έκτακτη Γενική Συνέλευση την Τετάρτη 14 Σεπτεμβρίου και ώρα 6.30 μ.μ. στο Αμφιθέατρο της Παλαιάς Παιδαγωγικής Ακαδημίας Ηρακλείου για να συζητηθούν τα προβλήματα που έχουν προκύψει με την έναρξη της νέας Σχολικής χρονιάς, τις ρυθμίσεις για τη λειτουργία του Ολοήμερου Νηπιαγωγείου με σκοπό την ενημέρωση – κινητοποίηση των συναδέλφων εν όψει της 24ωρης απεργίας και να διαμορφώσουμε το αγωνιστικό πλαίσιο ενόψει της Ολομέλειας των Προέδρων των Συλλόγων όλης της χώρας το Σάββατο 24 Σεπτεμβρίου 2016.