Την βασιλόπιτα έκοψαν σήμερα στον Πολιτιστικό Σύλλογο Μητρόπολης !
Στην εκδήλωση που παρευρέθηκε πλήθος κόσμου έδωσε το παρών και ο περιφερειακός σύμβουλος Γιώργος Ματαλλιωτάκης ο οποίος στην ομιλία του εξέφρασε τις ευχές τους για τη νέα χρονιά !
Την βασιλόπιτα έκοψαν σήμερα στον Πολιτιστικό Σύλλογο Μητρόπολης !
Στην εκδήλωση που παρευρέθηκε πλήθος κόσμου έδωσε το παρών και ο περιφερειακός σύμβουλος Γιώργος Ματαλλιωτάκης ο οποίος στην ομιλία του εξέφρασε τις ευχές τους για τη νέα χρονιά !