Τακτική συνεδρίαση του διοικητικού συμβουλίου του ΕΣΔΑΚ, συγκαλεί τη Δευτέρα 12 Δεκεμβρίου στις 11 το πρωί, στα γραφεία του Συνδέσμου, Αρχιεπισκόπου Μακαρίου 22 & Σκουλάδων στο Ηράκλειο, ο αντιδήμαρχος Ηρακλείου Χαράλαμπος Μαμουλάκης.
Θέμα : Εκλογή προέδρου και αντιπροέδρου Διοικητικού Συμβουλίου και μελών (τακτικών και αναπληρωτών) της Εκτελεστικής επιτροπής του Ενιαίου συνδέσμου Διαχείρισης Απορριμμάτων Κρήτης (Ε.Σ.Δ.Α.Κ.).