Τα εγκαίνια του νέου Νηπιαγωγείου της Δημοτικής Ενότητας Συβρίτου, θα πραγματοποιηθούν την Πέμπτη 15 Σεπτεμβρίου 2016 και ώρα 10:00 π.μ. στην Τοπική Κοινότητα Γερακαρίου, όπως ανακοινώθηκε από το Δήμο Αμαρίου
Τα εγκαίνια του νέου Νηπιαγωγείου της Δημοτικής Ενότητας Συβρίτου, θα πραγματοποιηθούν την Πέμπτη 15 Σεπτεμβρίου 2016 και ώρα 10:00 π.μ. στην Τοπική Κοινότητα Γερακαρίου, όπως ανακοινώθηκε από το Δήμο Αμαρίου