Εδώ, στο Brillant Restaurant, που οι γεύσεις έχουν την τιμητική τους, οι πρώτες ύλες μοσχοβολάνε, οι λαχταριστές συνταγές ξετυλίγουν αιώνες τώρα τη γαστρονομική κουλτούρα του νησιού, και το Κρητικό Πάσχα αρχίζει ήδη να συμβαίνει. Δύο εορταστικά μενού και χίλιες πασχαλινές αποχρώσεις της νοστιμιάς, μας εγγυώνται δύο βραδιές ζεστές, με γεύσεις παράδοσης και με ωραίες παρέα. Μ. Παρασκευή και Μ. Σάββατο, το Brillant υποδέχεται το αποκορύφωμα της Σαρακοστής και τη μεγάλη Ανάσταση με πιάτα ωδή στην άνοιξη και τα απολαυστικά της δώρα.
Χρόνια πολλά & Καλό Πάσχα!
Κρατήσεις: 2810 334959