Στις φλόγες τυλίχθηκε λίγο μετά τις 4 τα ξημερώματα της Πέμπτης, κάτω από αδιευκρίνιστες συνθήκες, το ΑΤΜ της Alpha Bank στην οδό Ηρώων Πολυτεχνείου στα Χανιά.
Άμεσα στο σημείο έσπευσε κλιμάκιο της πυροσβεστικής που πρόλαβε την εξάπλωση της φωτιάς.
Στις φλόγες τυλίχθηκε λίγο μετά τις 4 τα ξημερώματα της Πέμπτης, κάτω από αδιευκρίνιστες συνθήκες, το ΑΤΜ της Alpha Bank στην οδό Ηρώων Πολυτεχνείου στα Χανιά.
Άμεσα στο σημείο έσπευσε κλιμάκιο της πυροσβεστικής που πρόλαβε την εξάπλωση της φωτιάς.