Η τελετή απονομής των βραβείων του Φοιτητικού Διαγωνισμού Φωτογραφίας, με θέμα «Χανιά - Διαπολιτισμικές Συναντήσεις» θα γίνει αύριο Σάββατο στις 8 το βράδυ, στον εκθεσιακό χώρο πύλη Sabbionara, Κουμ Καπί στα Χανιά.
Ο διαγωνισμός, που έλαβε χώρα για δεύτερη συνεχή χρονιά και απευθυνόταν σε φοιτητές της πόλης, συν-διοργανώθηκε από το Μεσογειακό Αγρονομικό Ινστιτούτο Χανίων (Μ.Α.Ι.Χ.) και το Δήμο Χανίων ΚΕΠΠΕΔΗΧ – ΚΑΜ.