Ανακοίνωση από το Εργατικό Κέντρο Ρεθύμνου :
Η Διοίκηση του Εργατικού Κέντρου Ρεθύμνου,σας προσκαλεί να παρευρεθείτε στην εκδήλωση που θα γίνει την Τρίτη 17 Μαϊου και ώρα 6.30 μ.μ., στην αίθουσα του Εργατοϋπαλληλικού Κέντρου Ρεθύμνου, όπου θα πραγματοποιηθεί η απονομή των Βεβαιώσεων παρακολούθησης των καταρτιζομένων στα προγράμματα Επιμόρφωσης/Κατάρτισης Εργαζομένων στο πλαίσιο του Ε.Π. «Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού 2007-2013», Έργο «Συνδικαλιστική Κατάρτιση και Ενίσχυση Κοινωνικών Δεξιοτήτων Εργαζομένων Ιδιωτικού Τομέα που Εκπροσωπούνται από τη ΓΣΕΕ», Υποέργα 1 & 2, που υλοποιήθηκαν από το Περιφερειακό Ινστιτούτο Εργασίας της ΓΣΕΕ Κρήτης στο Ρέθυμνο σε συνεργασία με το Εργατικό Κέντρο Ρεθύμνου.