Οι βουλευτές Μανώλης Συντυχάκης, Διαμάντω Μανωλάκου και Σταύρος Τάσσος κατέθεσαν ΑΝΑΦΟΡΑ την απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου Δήμου Ηρακλείου σχετικά με την αποκατάσταση-διαρρύθμιση του 1ου λυκείου Ηρακλείου.
Οι βουλευτές Μανώλης Συντυχάκης, Διαμάντω Μανωλάκου και Σταύρος Τάσσος κατέθεσαν ΑΝΑΦΟΡΑ την απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου Δήμου Ηρακλείου σχετικά με την αποκατάσταση-διαρρύθμιση του 1ου λυκείου Ηρακλείου.