Η καθιερωμένη τελετή καθαγιασμού των υδάτων, θα πραγματοποιηθεί τo Σάββατο 06-01-2018 και ώρα 11:00 π.μ., στην κεντρική δεξαμενή υδροδότησης της πόλης των Χανίων που βρίσκεται στην ενορία του Αγίου Ιωάννη (στο τέρμα της οδού Ηγουμένου Γαβριήλ).
Η καθιερωμένη τελετή καθαγιασμού των υδάτων, θα πραγματοποιηθεί τo Σάββατο 06-01-2018 και ώρα 11:00 π.μ., στην κεντρική δεξαμενή υδροδότησης της πόλης των Χανίων που βρίσκεται στην ενορία του Αγίου Ιωάννη (στο τέρμα της οδού Ηγουμένου Γαβριήλ).