"Ο Σύλλογος Διδασκόντων Καθηγητών και η Διεύθυνση του 6ου ΕΠΑΛ Ηρακλείου, επιθυμούμε να εκφράσουμε τα θερμά μας συγχαρητήρια στους τελειόφοιτους μαθητές του σχολείου μας, που παρά τις αντίξοες συνθήκες της σχολικής χρονιάς, και την εξ απόστασης εκπαίδευση λόγω της πανδημίας, πέτυχαν υψηλή βαθμολογία στις Πανελλήνιες εξετάσεις.
Ευχόμαστε από καρδιάς καλή επιτυχία στις μετέπειτα σπουδές τους και εκπλήρωση των στόχων τους".
Διαβάστε περισσότερες ειδήσεις από την Κρήτη και το Ηράκλειο