Η Jobi Team, η οποία ιδρύθηκε από τους μαθητές Γιάννη Τριανταφύλλη και Βασίλη Ντάτη, βγήκε πρώτη στον πανελλαδικό διαγωνισμό ρομποτικής και θα εκπροσωπήσει την Ελλάδα στον παγκόσμιο, ο οποίος θα λάβει χώρα στην Ουγγαρία από 8 έως 10 Νοεμβρίου.
Η Jobi Team, η οποία ιδρύθηκε από τους μαθητές Γιάννη Τριανταφύλλη και Βασίλη Ντάτη, βγήκε πρώτη στον πανελλαδικό διαγωνισμό ρομποτικής και θα εκπροσωπήσει την Ελλάδα στον παγκόσμιο, ο οποίος θα λάβει χώρα στην Ουγγαρία από 8 έως 10 Νοεμβρίου.