Τρικούβερτο γλέντι μαθαίνω ότι στήθηκε στο κέντρο "Γωνιανός" με αφορμή τον γάμο της δημοτικής συμβούλου της πλειοψηφίας στο Δήμο Ηρακλείου, Μυρωνίας Πλερωνακη με τον Παντελή Βουζουνεράκη.
Στο ζευγάρι έσπευσαν να ευχηθούν συγγενείς, φίλοι, συνάδελφοι αλλά και "συναγωνιστές" στην τοπική αυτοδιοίκηση, τους οποίους και διασκέδασε με τη μοναδική του τέχνη ο Βασίλης Σκουλάς.
Στη φωτογραφία διακρίνονται με τη νύφη Μυρωνία, οι Πέτρος Ινιωτάκης, Γιώργος Ματαλλιωτάκης και Γιάννης Τσαπακης