Μια πολύ ωραία πρωτοβουλία πήρε ο διοικητής της ΣΕΑΠ Κωνσταντίνος Λιόντος. Ο ταξίαρχος κάλεσε όλους τους διατελέσαντες διοικητές -που ειναι εν ζωή- της ΣΕΑΠ και τους τίμησε!
Μια πολύ ωραία πρωτοβουλία που αξίζει να βρει μιμητές.
Μια πολύ ωραία πρωτοβουλία πήρε ο διοικητής της ΣΕΑΠ Κωνσταντίνος Λιόντος. Ο ταξίαρχος κάλεσε όλους τους διατελέσαντες διοικητές -που ειναι εν ζωή- της ΣΕΑΠ και τους τίμησε!
Μια πολύ ωραία πρωτοβουλία που αξίζει να βρει μιμητές.