Λένε πώς όλοι οι άνθρωποι έχουμε έναν δίδυμο άνθρωπο, σε κάποιο μέρος της Γης. Έναν δίδυμο με τον οποίο όμως δεν έχουμε καμία απολύτως συγγενική σχέση.
Ο προπονητής της ομάδας της εθνικής Ελλάδος στο μπάσκετ, Δημήτρης Ιτούδης, φαίνεται πως βρήκε τον δικό του... στο Χόλυγουντ!
Ο λόγος για τον ουαλικής καταγωγής, ηθοποιό Ιοάν Γκρούφουντ. Πρόκειται για τον ηθοποιό που οι περισσότεροι γνωρίσαμε μέσα από τον ρόλο του ανθρώπου-λάστιχο στην ταινία Fantastic Four, αλλά και στον βασιλιά Αρθούρο .
Ακόμα και ηλικιακά βρίσκονται πολύ κοντά, με τον κόουτς της Εθνικής να έχει γεννηθεί το 1970, ενώ ο Γκρούφουντ το 1973!