Ο Γιώργος Σισαμάκης δεν είναι μόνο αισιόδοξος για τις δημοτικές εκλογές του Μαϊου, αλλά ετοιμάζει και δυναμικό...ξεκίνημα με το ψηφοδέλτιο! Μάλιστα απορρίπτει τις ιδέες να δίνει κατά περίπτωση ονόματα, όπως επιλέγουν άλλοι υποψήφιοι, αλλά θα τα δώσει όλα μαζί!
"Εμείς πάμε πολύ καλά, τα μηνύματα είναι θετικά και γιατί αφού έχουμε το ψηφοδέλτιο να μην το δώσουμε από τώρα;" έλεγε χθες σε φίλους του.
Έτσι, αν όχι μέχρι την Παρασκευή την ερχόμενη Τρίτη θα δώσει την πρώτη πενηντάδα!